DIESEL + LPG

DIESEL + LPG

Montaż instalacji gazowej LPG w silnikach DIESELA

OFERUJEMY montaż i serwis całkowicie bezpiecznych dla użytkownika samochodowych instalacji gazowych LPG do wszystkich pojazdów zasilanych olejem napędowym DIESEL.

MONTUJEMY LPG do pojazdów z silnikami wysokoprężnymi z doładowaniem lub bez, z listwą common rail lub pompowstrskiwaczami.

Jest to najbardziej zaawansowany sekwencyjny system wtrysku gazu działający jak katalizator, zapewniający spalanie 100% wtryskiwanego oleju napędowego , zmniejszający zapotrzebowanie na ON potrzebny do uzyskania takich samych osiągów, jak w przypadku silnika bez instalacji gazowej, nie wymagający żadnej modyfikacji silnika, nieinwazyjny, bezpieczny i zgodny z przepisami.

UKŁAD POWODUJE:

- Zwiększenie mocy i momentu obrotowego pojazdu (dzięki wykorzystaniu niemalże 100% energii ze spalonego paliwa uzyskujemy do 30% mocy),
- Poprawienie wydajności, elastyczności i wydłużenie żywotności silnika (dzięki dokładniejszemu dopaleniu mieszanki nie zaobserwowano obecności sadzy i związków siarki, co w efekcie przedłuża żywotność katalizatora i filtrów cząstek stałych),
- Zmniejszenie emisji spalin,
- Obniżenie kosztów eksploatacji w granicach 10-30% (pozwala obniżyć spalanie oleju napędowego o 1/3 w stosunku do wartości wyjściowej, poza tym w pojazdach wyposażonych w system SCR istnieje mniejsze zapotrzebowanie na AD BLUE nawet o 70%).

NASZA OFERTA to alternatywa na kryzys! Coraz droższe paliwo to coraz mniej w portfelu … to po co zaciskać pas? ZAŁÓŻ do auta GAZ!

UWAGA! DOJEŻDŻAMY na życzenie DO KLIENTA. Mając mobilny serwis możemy w miejscu wskazanym przez właściciela pojazdu zamontować i serwisować instalację gazową.