O Firmie

Witamy na naszej stronie

Firma AUTO – MIDA – GAZ to jedna z pierwszych firm zajmujących się montażem i serwisem samochodowych instalacji gazowych. Działamy nieprzerwanie na rynku od 1993r.

Od początku naszej działalności najważniejsza jest dla nas w pełni profesjonalna obsługa klienta i jak najlepsze wykonanie usługi. Dzięki fachowej wiedzy, wykształceniu oraz uczestnictwie w  kursach i szkoleniach, organizowanych przez producentów i dystrybutorów instalacji gazowych, bezustannie podnosimy swoje kwalifikacje, a co za tym idzie jesteśmy na bieżąco z wszelkimi nowościami technicznymi. Oferujemy odpowiednio dobrane instalacje gazowe do wszystkich marek i typów samochodów. Montując sprawdzone i bezawaryjne urządzenia (udzielamy gwarancji na dwa, pięć a nawet 8 lat) oddajemy w ręce klienta auto z kompletną instalacją LPG, która okresowo serwisowana będzie służyć przez długi czas, oszczędzając Państwa środki finansowe wydawane na paliwo. Jesteśmy serwisem, który oferuje dobrej klasy zestawy po bardzo atrakcyjnych cenach. Dzięki takiej polityce osiągnęliśmy miano rzetelnego partnera, a przede wszystkim zaufanie wielu zadowolonych klientów. Posiadamy autoryzacje praktycznie wszystkich działających na terenie Polski producentów i dystrybutorów instalacji LPG co pozwala nam nie tylko montować nowe instalacje, ale również prowadzić serwis diagnostyczno-naprawczy, gwarancyjny i pogwarancyjny w samochodach z zamontowaną instalacją w innym warsztacie.

LPG (angielska nazwa: Liquefied Petroleum Gas) to mieszanina propanu-butanu nazywana w Polsce autogazem. Jesteśmy jednymi z Polskich pionierów w tej dziedzinie. Cieszy nas, że popularność zasilania gazowego wciąż wzrasta. Polska jest ogólnoświatowym liderem w tej dziedzinie.
Autogaz jest uznany w Unii Europejskiej za paliwo ekologiczne, a wymagania europejskie na LPG są zawarte w dokumencie normalizacyjnym CEN2 (Europejski Komitet Normalizacyjny), sygnowanym PN-EN 589:2004.