O Firmie

WITAMY NA NASZEJ STRONIE

AUTO – MIDA – GAZ

Firma AUTO – MIDA – GAZ to jedna z pierwszych firm zajmujących się montażem i serwisem samochodowych instalacji gazowych.

Działamy nieprzerwanie na rynku od 1993r!
Od początku naszej działalności najważniejsza jest dla nas w pełni profesjonalna obsługa klienta i jak najlepsze wykonanie usługi!

Dzięki fachowej wiedzy, wykształceniu oraz uczestnictwie w kursach i szkoleniach, organizowanych przez producentów i dystrybutorów instalacji gazowych, bezustannie podnosimy swoje kwalifikacje, a co za tym idzie jesteśmy na bieżąco z wszelkimi nowościami technicznymi.

Oferujemy odpowiednio dobrane instalacje gazowe do wszystkich marek i typów samochodów. Montując sprawdzone i bezawaryjne urządzenia oddajemy w ręce klienta auto z kompletną instalacją LPG, która okresowo serwisowana będzie służyć przez długi czas, oszczędzając Państwa środki finansowe wydawane na paliwo.

NASZ SERWIS

Poznaj nas z najlepszej strony

Jesteśmy serwisem, który oferuje dobrej klasy zestawy po bardzo atrakcyjnych cenach.

Dzięki takiej polityce osiągnęliśmy miano rzetelnego partnera, a przede wszystkim zaufanie wielu zadowolonych klientów.

Posiadamy autoryzacje praktycznie wszystkich działających na terenie Polski producentów i dystrybutorów instalacji LPG co pozwala nam nie tylko montować nowe instalacje, ale również prowadzić serwis diagnostyczno-naprawczy, gwarancyjny i pogwarancyjny w samochodach z zamontowaną instalacją w innym warsztacie.

Chcesz zamontować gaz w samochodzie?

Zapraszamy!

Przejdź do zakładki KONTAKT i umów się z nami!